Faglærere og øvrig personell

Faglærere og øvrig personell 2020/21

Her finner du kontaktinformasjonen til den enkelte faglærer og annet personell.
Skulle du ikke finne den du er ute etter, er du hjertelig velkommen til å kontakte oss på kontoret, så veileder vi deg.

Engelsk

Elisabetta Gazzoni Jakobsen
elisabetta.gazzoni@steinerskolen.no

Siw Schrøder Libby (ung.skolen)

Tysk

Kristin Bollier (barneskolen)
kristin.bollier@steinerskolen.no

Yasemin Schulz (ungdomsskolen)

Fysikk/Kjemi

Gym

Håndarbeid

Elisabetta Gazzoni Jacobsen
elisabetta.gazzoni@steinerskolen.no

Jennie L. Johansen
jennie.johansen@steinerskolen.no

Siw Schrøder Libby

Spes.ped

Hagebruk

Sløyd

Eurytmi

Anita Thorvaldsen (barneskolen)
anita.thorvaldsen@steinerskolen.no

Mette-Gro Lønnroth 7. – 10. klasse

Piano

Nathalia Brodin

Mat og helse

Assistent/Pedagoger

1. klasse:
Kristine Pettersen
kristine.pettersen@steinerskolen.no

Gijs van Iterson
Gijs.vaniterson@steinerskolen.no 

2. klasse:
Eva Hjelden
eva.hjelden@steinerskolen.no

3. og 4. klasse:
Ingunn Myrvang
ingunn.myrvang@steinerskolen.no

Assistenter:
Leandra Sæther
leandra.sather@steinerskolen.no

Cathrine Revhaug

T-timer

Mette-Gro Lønnroth

Marius K. Eriksen

Elisabetta Gazzoni Jacobsen
elisabetta.gazzoni@steinerskolen.no

Muzafera Prnjavorac

Kristin Bollier
kristin.bollier@steinerskolen.no

Saddaf Shafiat
Mai-Cecilie Harangen Kopperud
Emilie B. Kirkevold

Sunniva Bilberg
sunniva.bilberg@steinerskolen.no

Glenn Myrvang
glenn.myrvang@steinerskolen.no

Rikke Kaarstad
rikke.kaarstad@steinerskolen.no

Øvrig personell

SFO Tlf: 41240234

Vaktmester