Faglærere og øvrig personell

Faglærere og øvrig personell 2021/22

Her finner du kontaktinformasjonen til den enkelte faglærer og annet personell.
Skulle du ikke finne den du er ute etter, er du hjertelig velkommen til å kontakte oss på kontoret, så veileder vi deg.

Engelsk

Siw Schrøder Libby
8. og 9.klasse
siw.libby@steinerskolen.no

Luisa Soto
6., 7. og 10.klasse
luisa.soto@steinerskolen.no

Saddaf Shafiat
3.klasse
saddaf.shafiat@steinerskolen.no

Permisjon 2021/22

Elisabetta Gazzoni Jakobsen
elisabetta.gazzoni@steinerskolen.no

Tysk

Kristin Bollier
Barneskolen
kristin.bollier@steinerskolen.no

Yasemin Schulz
Ungdomsskolen
yasemin.schulz@steinerskolen.no

Fysikk/Kjemi

Jakob A. Karlsen
8.klasse
jacob.karlsen@steinerskolen.no

Chawan Hussaini
9. og 10.klasse
chawan.hussaini@steinerskolen.no

Gym

Håndarbeid

Jennie L. Johansen
8.klasse
jennie.johansen@steinerskolen.no

Siw Schrøder Libby
7., 9. og 10.klasse
siw.libby@steinerskolen.no

Permisjon 2021/22

Elisabetta Gazzoni Jacobsen
elisabetta.gazzoni@steinerskolen.no

Spes.ped

Sosiallærer

Rådgiver

Lise Gundersen
Daglig leder
lise.gundersen@steinerskolen.no

Chawan Hussaini
chawan.hussaini@steinerskolen.no

Matematikk

Kawan Hussaini
5. og 6.klasse
kawan.hussaini@steinerskolen.no

Chawan Hussaini
Ungdomsskolen
chawan.hussaini@steinerskolen.no

Hagebruk

Eurytmi

Anita Thorvaldsen
Barneskolen
anita.thorvaldsen@steinerskolen.no

Mette-Gro Lønnroth
7. – 10. klasse
mette.gro.lonnroth@steinerskolen.no

Piano

Nathalia Brodin

Norsk

Kristiane Nerhus
8.klasse
kristiane.nerhus@steinerskolen.no

Marius Eriksen
9.klasse
marius.eriksen@steinerskolen.no

Sunniva Bilberg
10.klasse
Sunniva.Bilberg@steinerskolen.no

Pedagoger og assistenter

Øvrig personell

SFO Tlf: 41240234

Vaktmester